О. Партика: «Ми проаналізували всі зупинки громадського транспорту та виклали їх у новій редакції»

Сьогодні, 5 січня, виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до рішення виконавчого комітету від 27.06.2014 № 487. «Про затвердження переліку зупинок громадського транспорту загального користування», виклавши додаток у новій редакції.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Ми проаналізували за останні два місяці всі зупинки громадського транспорту, виклали їх у новій редакції, щоб потім покращити для мешканців смс-інформування на всіх зупинках. Також зупинки перекладені на англійську мову для зручності іноземців. Далі будемо тільки їх доповнювати», - доповів в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

«У перелік зупинок внесено усі нові зупинки, які облаштовувались останніми роками, зокрема, нові зупинки електротранспорту, а також нові автобусні зупинки. Загалом у переліку є понад 900 зупинок у м Львові та прилеглих населених пунктах, куди курсує міський транспорт. Тим зупинкам, які є на території Львова, присвоєно номери до тисячі, ті ж, які поза межами Львова, мають номери від тисячі і далі. Також внесено нову графу з назвою зупинки латиницею», - прокоментував рішення представник управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк.