«Водію, у маршрутці якого табло показало інформацію російською мовою, дали догану», - О.Хамула

  • 21.02.2018, 15:14
  • Романа Куць
Сьогодні, 21 лютого, у маршрутці №16 на табло з’явилась інформація російською мовою. Як зазначив директор АТП-1 Орест Хамула, така ситуація виникла через те, що водій використав стару флешку, яка не мала оновленої прошивки, на відміну від всіх інших флешок. Працівник АТП написав пояснення, йому дали догану.

«Водій, який давно не працював та не виїжджав на рейс, випадково поставив стару флешку у маршрутці №16. Усі інші флешки ми перепрошили (там вся інформація лише українською мовою). Старі флешки забрали, але ця одна у водія виявилась на руках. Ми викликали цього водія на АТП, він написав пояснення. Водію, у маршрутці якого табло показало інформацію російською мовою, дали догану», - зазначив директор АТП-1 Орест Хамула.

Також директор АТП-1 додав, що раніше деякі фрази у «Електронах» могли звучати російською мовою, оскільки автобуси місту дали вже зі встановленим центральним забезпеченням. Саме через це АТП змушене було оновити прошивку, аби вся інформація була виключно українською мовою.