У Львові презентували далекомагістральний літак нового покоління Boeing 777

  • 16.03.2018, 15:34
  • 1627
  • Уляна Шпуляр
Сьогодні, 16 березня, у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбулася презентація нового типу літака – широкофюзеляжного, далекомагістрального Boeing 777-200 ER. Літак прибув вранішнім рейсом PS-35 Київ – Львів о 10.30 год.

«Я думаю, що ви всі бачите, що все більше послів з різних країн приїжджає до Львова, все більше міністрів, президенти приїжджають іноземних держав. І ми усі розуміємо, що Львів є важливим економічним, культурним, суспільним, геополітичним містом, і цей момент, що сьогодні ми маємо дуже гарний літак в нашому місті, я думаю, що це добрий знак. Це такий певний знак з авансом в тому, що великий запит бізнесу, зокрема ІТ, яких в нас є близько 30 тис. людей. В нас минулого року було багато гостей, понад 2,6 млн. з різних країн. Ми бачимо, що сьогодні все більше наростає попит їздити і приїжджати до Львова з Америки та з Канади. Тому, це такий певний аванс в очікування, що рейс до Нью-Йорка відкриється зі Львова і, насправді, сьогодні цьому всьому є дуже просте економічне підґрунтя.

Ми з нашого боку будемо максимально допомагати, підказувати, знайомити, а вас будемо просити надати змогу полетіти», - зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

«Сьогодні у нас є одна з дуже визначних подій, які є логічними для нашого аеропорту. Ми сьогодні вітаємо регулярний рейс Київ-Львів, який прибув на дуже гарному літаку Boeing 777, який в подальшому планується виконуватися на далекомагістральні рейси. Ми дуже щасливі бачити цей літак у Львові, і, фактично, цей крок іде до досягнення спільної мрії. Тобто ми ідемо дуже гарно по розвитку. Минулого року ми отримали перший мільйон в аеропорту, ми сертифікували його під другу категорію і сьогодні наша готовність обслуговувати такі далекомагістральні літаки.

Я дякую авіакомпанії «МАУ» за таке прийняте рішення, що сьогодні цей літак здійснив регулярний рейс Київ-Львів. Ми сьогодні зробили ще одну позитивну емоцію для львів’ян», - додала Тетяна Романовська, генеральний директор аеропорту «Львів».

Усім присутнім також провели екскурсію повітряним судном першого з чотирьох широкофюзеляжних далекомагістральних літаків Boeing 777-200ER, які поповнять флот МАУ у 2018 році. Присутні змогли піднятись на борт літака, де відбулась презентація системи розваг Boeing 777-200ER та інтерактивної 3D-карти, демонстрація можливостей системи освітлення Sky Interior.