На час фестивалю «ЗахідФест» зі Львова до с. Родатичі курсуватимуть шатл-баси

• 09.08.2019, 15:07
  • Андріана Гринда
Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення щодо забезпечення перевезення відвідувачів й учасників цьогорічного фестивалю «ЗахідФест» зі Львова до с. Родатичі. Перевезення здійснить ЛК АТП № 1. Автобуси курсуватимуть 15−18 серпня від пл. Кропивницького, 1.

«Пропоную на розгляд виконавчого комітету рішення про забезпечення перевезень. Йде мова про те, що б ЛК АТП № 1 здійснило забезпечення перевезень відвідувачів й учасників фестивалю «ЗахідФест».

Фестиваль відбувається уже водинадцяте, у 40 кілометрах від Львова і має міжнародне значення. Цей фестиваль протягом 3 діб відвідує близько 50 тис. осіб. Він пропагує українську музику й українську культуру і відбувається цього року з 16 по 18 серпня", — доповіла Наталя Будна, директор департаменту розвитку ЛМР

«По цьому питанню важливо ще доопрацювати елемент співпраці, щоби львів’яни у більшій кількості були присутні, і щоб неповносправні люди могли туди доїхати», — додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, «ЗахідФест» — український щорічний музичний фестиваль, що відбувається з 2009 року на Львівщині. З 2011 року проходить біля села Родатичі Городоцького району.

відео: Андрій Андрух

графік відправлення