З 19 вересня у Львові діятиме нова система оплати за проїзд у міському електротранспорті

  • 17.09.2008, 03:00
  • 2015
  • Андрій Яремко
З 19 вересня у Львові буде змінено порядок оплати за проїзд у міському електротранспорті. Талони та місячні картки реалізовуватимуть лише у кіосках «Інтерпрес» та «Високий замок», а також у пунктах продажу ЛКП «Львівелектротранс». Для зручності переходу пасажирів трамваїв та тролейбусів на нову систему оплати протягом деякого часу водії продаватимуть разові талони, але тільки на зупинках електротранспорту та за умови проведення оплати без решти.

«Львів завжди вважався європейським містом, цим гордилися і гордитимуться всі львів’яни, саме тому наше місто сьогодні мусить рівнятися на європейські моделі оплати за послуги міським електротранспортом», — каже директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Федоренко.

Про нововведення у системі оплати за проїзд львів’яни та гості нашого міста зможуть також дізнатися із листівок, які вже сьогодні розповсюджуються поштою, а також будуть роздаватися у кожному диспетчерському пункті «Львівелектротранс», у кіосках «Інтерпрес» і «Високий замок».

Слід зауважити, що скорочення кондукторів відбувається відповідно до норм «Трудового Кодексу України». Кондукторам виплатять зарплату за серпень, зарплату за 18 днів у вересні, компенсують кошти за невикористані відпустки та вихідну допомогу згідно чинного законодавства.

«Частина із них вже пройшла співбесіду на посаду «контролера», інша частина пенсійного віку, а решта мали два місці і мають ще один в резерві для того, щоб працевлаштуватися», – підсумовує Андрій Федоренко.

Довідка

Станом на 17 вересня 2008 року в ЛКП «Львівелектротрас» працює 284 контролерів-касирів (кондукторів. З них 96 чоловік пенсійного віку. На посаду «контролер пасажирського транспорту» можуть бути працевлаштовані 34 кондуктори.

Середня зарплата кондуктора львівського міського електротранспорту за серпень 2008р. становить 1035 грн.