Мерія просить пішоходів під час переходу неосвітлених вулиць вмикати ліхтарики чи одягати світловідбиваючий одяг

  • 16.11.2022, 14:43
  • Пресслужба ЛМР
Вчора, після масових обстрілів ворогом об’єктів критичної інфраструктури області, у Львові через відсутність електропостачання не працювали світлофори. Водії проявили неабияку тактовність і повагу під час керування авто. Натомість стала очевидною необхідність, щоб пішоходи бодай вмикали ліхтарики, адже їх може бути не видно на дорогах.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Вчора було приємно спостерігати, що на більшості перехресть, де не працювали світлофори і не було регулювальників, була проявлена повага водіїв один до одного. Велика подяка всім учасникам дорожнього руху! Однак є прохання до пішоходів. Шановні мешканці, якщо ви в темну пору доби виходите на вулицю, де нема освітлення, включіть ліхтарик на телефоні чи одягніть щось світловідбиваюче. Можуть їхати машини екстрених служб, військові чи хтось інший, і вас просто не бачити. Маємо максимально дбати один про одного», - наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Також мер закликав мешканців пам’ятати про необхідність зробити вдома запас води, мати ліхтарики, павербанки, теплий одяг, адже атаки по критичних об’єктах можуть продовжуватися.

відео: Андрій Андрух