Снігоприбиральна техніка міста готова до зими

  • 10.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
Як повідомив начальник відділу благоустрою управління інженерного господарства Валерій Самойленко, снігоприбиральна техніка міста до зими готова.

Відповідно до правил благоустрою, погоджено план механізованого прибирання території міста в осінньо — зимовий період. Згідно з планом, роботи проводитимуть ЛКАТП — 1339 (54 одиниці спецтехніки) та шляхово — ремонтні підприємства районів (75 одиниць спецтехніки). До роботи залучено 139 одиниць техніки різного призначення. Серед них 41 одиниця підмітальної техніки, 40 одиниць підмітально — прибиральної техніки, 6 снігонавантажувачів, 15 екскаваторів, 19 самоскидів, 9 тракторів та 9 грейдерів. Ця техніка обслуговуватиме 5 районів міста, згідно з визначеними маршрутами.

Механізоване прибирання доріг у Сихівському районі проводитиме ТзОВ АПП «Львівське», яке має 10 одиниць спецтехніки.

За словами Валерія Самійленка, наявна техніка забезпечить належне прибирання від снігу шляхової мережі міста.

Також на двох піскобазах міста створено запас піскосуміші 11305 тонн. На підйомах та спусках заплановано влаштувати 255 ящиків та призм з піскосумішшю.

В результаті підготовки міста до зими перевірено технічний стан машин, проведено необхідне сезонне технічне обслуговування, створено запаси матеріалів, інвентарю. Транспортні засоби укомплектовані медикаментами, знаками аварійної зупинки, протиковзними ланцюгами. У районах міста визначені місця розташування техніки.

Випуск спецтехніки на лінію здійснюватиметься відповідно до замовлень районних адміністрацій міста черговим диспетчерської служби кожного із задіяних до механізованого прибирання підприємств. Основним завданням служби є випуск справної техніки, здійснення контрою за її роботою, своєчасний перерозподіл машин, у випадку порушення затвердженого графіку.