Конкурсна комісія завершила роботу

Конкурсна комісія щодо надання права на забудову території для проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року за результатами обговорення заявок, поданих на конкурс, не визначила переможця. За це рішення проголосували усі 12 членів комісії. Водночас, комісія прийняла рішення звернутися до міського голови Львова Андрія Садового з рекомендацією відповідно до чинного законодавства визначити генерального підрядника з будівництва стадіону на Стрийській – кільцевій дорозі Львова в рамках підготовки міста до ЄВРО 2012, з наступних компаній: ТзОВ "Єдітепе — Україна", ТзОВ "De.Be.Co", як таких, що запропонували схеми фінансування будівництва та ВАТ "Проектно — будівельне підприємство "Азовінтекс", як компанію, яка проводить підготовчі роботи на ділянці будівництва.

Конкурсна комісія щодо надання права на забудову території для проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року за результатами обговорення заявок, поданих на конкурс, не визначила переможця. За це рішення проголосували усі 12 членів комісії.

Водночас, комісія прийняла рішення звернутися до міського голови Львова Андрія Садового з рекомендацією відповідно до чинного законодавства визначити генерального підрядника з будівництва стадіону на Стрийській – кільцевій дорозі Львова в рамках підготовки міста до ЄВРО 2012, з наступних компаній: ТзОВ "Єдітепе — Україна", ТзОВ "De.Be.Co", як таких, що запропонували схеми фінансування будівництва та ВАТ "Проектно — будівельне підприємство "Азовінтекс", як компанію, яка проводить підготовчі роботи на ділянці будівництва.