Зміняться тарифи на проїзд в електротранспорті

Згідно з рішенням виконавчого комітету, з 1 квітня зміняться тарифи на проїзд у електротранспорті. Так, вартість разових проїзних талонів становитиме 0,75 грн, а для учнів та студентів – 0,35 грн. За інформацією ЛКП «Львівелектротранс» попередній тариф у розмірі 0,60 грн не покривав витрат підприємства...

Згідно з рішенням виконавчого комітету, з 1 квітня зміняться тарифи на проїзд у електротранспорті. Так, вартість разових проїзних талонів становитиме 0,75 грн, а для учнів та студентів – 0,35 грн. За інформацією ЛКП «Львівелектротранс» попередній тариф у розмірі 0,60 грн не покривав витрат підприємства.

Як повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак, впорядкування тарифу дасть можливість ЛКП «Львівелектротранс» забезпечити своєчасну купівлю найнеобхідніших матеріалів і запасних частин для проведення поточних ремонтів рухомого складу, оплатити за спожиту електроенергію та впорядкувати фонд оплати працівників.

Зараз ЛКП «Львівелектротранс» готує програму розвитку електротранспорту, яка буде винесена на засідання сесії Львівської міської ради. Програма передбачатиме ряд реформ та оновлення електротранспорту міста, зокрема вже і у 2008 році.