Виконком затвердив нові тарифи на перевезення пасажирів

Виконком затвердив нові тарифи на перевезення пасажирів у громадському транспорті У зв’язку зі зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів та зверненням асоціації «Львівський пасажирський транспорт» виконавчий комітет прийняв рішення про зміну вартості перевезень пасажирів у громадському автотранспорті. Так, 1 квітня вартість проїзду у автобусах, що працюють у режимі «експрес» та «маршрутне таксі» становитиме 1,50 грн...

Виконком затвердив нові тарифи на перевезення пасажирів

у громадському транспорті

У зв’язку зі зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів та зверненням асоціації «Львівський пасажирський транспорт» виконавчий комітет прийняв рішення про зміну вартості перевезень пасажирів у громадському автотранспорті. Так, 1 квітня вартість проїзду у автобусах, що працюють у режимі «експрес» та «маршрутне таксі» становитиме 1,50 грн.

За розрахунками авто перевізників собівартість перевезення одного платного пасажира становить 1,82 грн.

За словами начальника управління транспорту та зв’язку Миколи Шкургана, питання про перегляд тарифів на перевезення виникає при підняття цін на паливо. Згідно з розрахунками управління економіки, сьогодні тариф повинен становити 1,50 грн.