З вівторка у центрі міста ремонтуватимуть площу Галицьку

  • 23.07.2010, 15:35
  • 1151
У Львові триває кампанія з відновлення бруківки у центральній частині міста. З наступного тижня у Львові відновлюватимуть бруківку на пл. Галицькій. У процесі реконструкції площі буде замінено водопровід, проведено вертикальну та горизонтальну гідроізоляцію підземного переходу та закладено футляри для майбутніх інженерних мереж. Роботи триватимуть з 27 липня до 23 серпня цього року. Тендер на виконання робіт виграло чернівецьке приватне підприємство «Сантехбудмеханізація». Львівські компанії участі у тендері не брали. Вартість робіт – 4 млн 500 тис. грн. Кошти на реконструкцію виділено з міського бюджету.

Як розповіли в управлінні капітального будівництва, на пл. Галицькій відновлять бруківку, яка є під асфальтом. Роботи виконуватимуть на пл. Галицькій на ділянці від вул. Кн. Романа до пр. Шевченка та до пл. Міцкевича.

Крім того, одночасно з реконструкцією пл. Галицької буде відновлено бруківку на правій смузі пр. Свободи від пл. Міцкевича до вул. П.Беринди. Замовником робіт на пр. Свободи є Галицька районна адміністрація, а виконавцем – ЛКП «ШРП Галицького району».

У зв’язку з проведенням робіт у центрі для руху транспорту буде закрито пл. Галицьку від вул. Кн.Романа до пр. Шевченка (зліва) та права смуга пр. Свободи до вул. П.Беринди. Транспорт оминатиме закриту ділянку дороги по пр. Шевченка, а на частині лівої смуги пр. Свободи (від пр. Шевченка до вул. Дорошенка) буде організовано двосторонній рух.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням необхідних робіт.