А.Садовий: «Всі центральні магістралі міста повинні бути приведені до належного рівня»

  • 26.07.2010, 15:12
  • 1073
У місті триває активна кампанія ремонтів доріг. Ремонтні бригади працюють на важливих міських шляхах: на вул. Стрийській, на вул. Кульпарківській, на пл. Осмомисла.

«Ми були минулого тижня на вулиці Стрийській, де ведуться успішними темпами роботи. Як ми обіцяли, сьогодні вже відкрили проміжок по вулиці Стрийській від Наукової до В.Великого. Також до кінця серпня мають бути повністю зроблені роботи до Монументу слави. Стрийська внизу також доведена до нормального стану, вулиця Івана Франка в хорошому стані. Якщо заїжджати у Львів з вулиці Стрийської і рухатись по вулиці Івана Франка, потім – по Підвавльній до пл. Осмомисла, то усі ці ділянки будуть відремонтованими. В цьому році ми ще закінчимо виїзд на місто Львів.

Роботи на пл. Осмомисла справді важкі, бо міняють усі комунікації. Плануємо ще роботи по Чорновола і вулиці Б.Хмельницького, щоб людина, яка в’їжджає у Львів, могла нормально проїхати містом. Ми повинні всі центральні магістралі міста Львова в цьому році привести до пуття. Такі ж роботи ми будемо проводити по вулиці Городоцькій і Шевченка. Плануємо зробити дуже великий об’єм робіт. В плані ще площа Галицька, там також під низом є бруківка, яку ми будемо забирати. Звичайно є і нарікання мешканців, чому ми все це робимо. Я відповідаю, що тому, що рівень комунікації є не просто критичний, а катастрофічний. Коли ми виймаємо труби, які прослужили 50 і більше років, я дуже дивуюся, як до сьогоднішнього дня все працює. Чим швидше ми це зробимо, тим більшою буде безпека для мешканців міста. Тому прошу громадян трохи потерпіти, бо кінець липня і серпень будуть достатньо складними. Але ми повинні всі основні роботи в місті зробити, щоб була можливість потім нормально пересуватися містом», - зазначив під час брифінгу міський голова Андрій Садовий.

Реконструкція площі Осмомисла (у тому числі Б.Хмельницького)  триватиме до 23 серпня цього року. Тут міняють інженерні мережі, проводять реконструкцію дорожнього полотна, тротуарів, прокладають нові трамвайні колії на безшумній основі. Роботи виконує ВАТ «ЛСМБУ-1». Вартість робіт – близько 11 млн грн. Кошти виділено з міського бюджету.

«На сьогоднішній день проводяться роботи з облаштування підпірної стінки біля церкви на вулиці Сніжній, ведуться роботи по замощенню бруківкою частини від площі Торгової, а також завершується підготовка і вкладання плит по вулиці Б.Хмельницького. Інженерні роботи вже виконано. Всі роботи на пл. Осмомисла плануємо закінчити до Дня незалежності, до 24 серпня. Також вже проавансовано 3,5 млн. грн., оплата виконання робіт за липень складатиме 4 млн. грн.», - розповів в.о. начальника управління капітального будівництва Ігор Фалюта.

Уже практично завершені роботи з заміни інженерних мереж. На 80% виконано роботи з прокладання трамвайних плит, а на 30% змонтовано трамвайні колії. Також тривають роботи з заміни підпірної стінки на вул. Роботи з її відновлення ведуться частинами, а саме демонтовується ділянка аварійної стіни і будується нова. Нову підпірну стінку будують у межах старої.

Також на пл. Осмомисла буде проведено реконструкцію зовнішнього освітлення та встановлено нові дорожні знаки.

«Фінансування йде, аванс нам дали, роботи ми проводимо вчасно. 24 серпня відповідно до графіку пл. Осмомисла буде відкрито», - запевнив виконавець робіт підрядної організації ВАТ «ЛСБМУ – 1» Юрій Свист.

Довжина вулиці, яку реконструйовують, 305 м.п. Площа вулиці – 2.тис. 488 м.кв., тротуарів: 1 тис. 17 м.кв.

Нагадаємо, зараз тривають роботи на вул. Кульпарківській, ремонтують вулицю Стрийську на ділянці від вул. Володимира Великого до вул. Сахарова. Сьогодні вночі на ремонт закривають пл. Галицьку.