На частині вулиці Сахарова буде три смуги руху

  • 06.09.2010, 14:58
  • 1368
У місті активно ремонтують дороги. Зараз ремонтні роботи тривають на вул. Любінській пл. Галицькій, пр. Чорновола та вул. Сахарова.

Вулицю Сахарова зараз ремонтують на ділянці від вул. Нечуя – Левицького до вул. Горбачевського. Роботи тут триватимуть до 15 вересня цього року. Ремонтники  працюють над розширенням вул. Сахарова на ділянці від вул. Левицького до вул. Романицького. Також буде влаштована додаткова смуга руху довжиною 45 м перед поворотом на вул. Горбачевського.

Крім того, на цій ділянці вул. Сахарова виникли додаткові роботи з газопроводом.

«Зараз ми виправляємо тут недоліки, які були зроблені ще 20 років тому. Покриття зрозуміло ми міняємо, але під час самої реконструкції було виявлено, що газопровід низького і середнього тиску знаходиться на глибині 35 см., що є одним з найбільших порушень техніки безпеки, тому що він має знаходитись на глибині 1м. 20 см. Це все повністю переробляється. І ми, як і планували, до 15 вересня маємо цю ділянку від вул. Горбачевського до  вул. Нечуя-Левицького відкрити», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, ремонтні роботи на вул. Сахарова розпочалися 26 серпня. Виконавець робіт –компанія «Онур». Кошторисна вартість усіх робіт – 13,5 млн грн.

Дорогу ремонтують на ділянці від вул. Нечуя-Левицького до вул. Кн. Ольги. Роботи проводяться у дві черги: 1-ша черга – від вул. Нечуй-Левицького до вул. Горбачевського та 2-га черга – будівництво транспортної розв’язки зі світлофорними об’єктами на вул. Сахарова – вул. Кн.Ольги. Також планується замінити 100 м трамвайної колії,  яка входить у зону розв’язки.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням необхідних робіт.

Довідка

За 4 роки у місті різного роду ремонтні роботи проводились на понад 500 міських дорогах. Серед них вулиці Наукова, Стрийська, Кульпарківська, Володимира Великого, Шпитальна, Ярослава Мудрого, Підвальна. Генерала Чупринки, Городоцька, пл. Торгова, пл. Соборна тощо.

Аудіокоментар міського голови Львова Андрія Садового