До 25 жовтня вул. Липинського відкриють для руху транспорту

  • 19.10.2010, 09:25
  • 1459
До 25 жовтня цього року відремонтовану проїзну частину вул. Липинського від вул. Б.Хмельницького до вул. Сінної, відкриють для руху транспорту. Як розповів представник підрядної організації «Онур» Олександр Добоні, після відкриття руху транспорту, тут ще триватимуть роботи з влаштування тротуарів.

«Треба буде ще довести до ладу тротуари, нанести розмітку. Ці роботи триватимуть ще близько двох тижнів», - зазначив Олександр Добоні.

За словами Олександра Добоні, на вул. Липинського також міняють бордюри, влаштовують 5 нових кишень для зупинок громадського транспорту та міняють близько 2 км. водопроводу.

Гарантійний термін вул. Липинського – 10 років. «На усі дороги, які ми ремонтуємо, даємо 10 років гарантії. Усі пошкодження, які виникатимуть на дорожньому полотні впродовж цього терміну, виправлятимемо за власний рахунок», - додав Олександр Добоні.

Нагадаємо, зараз у Львові масштабні роботи ще ведуться на вул. Городоцькій. Також ремонтні бригади закінчують роботи з відновлення благоустрою, нанесення дорожньої розмітки на вул. Сахарова, пр. Чорновола.

За останні 4 роки у місті відремонтовано 500 доріг, загальною довжиною 60 км.