У Львівській міській раді запрацював єдиний пункт роботи з мешканцями

  • 30.04.2009, 12:30
  • 1595
  • Андрій Яремко
У Львівській міській раді запрацював єдиний пункт роботи з мешканцями. У «Єдиному вікні», яке приймає та реєструє звернення громадян, створили інформаційну довідку. Протягом тижня усіх мешканців, які відвідують відділ, зустрічають при вході консультанти, допомагають у вирішенні питання або скеровують до окремого спеціаліста. Така практика дозволяє зменшити черги та впорядкувати процес обслуговування відвідувачів в залі.

«Мешканці часто звертаються у справі, яку може вирішити консультант без допомоги реєстратора. Інколи, отримавши консультацію в інформаційній довідці, відвідувач може сісти і відразу написати звернення до посадовця, а пізніше подати його реєстратору. Інакше йому довелося б двічі стояти в черзі або, в гіршому випадку – шукати допомоги у кабінетах міських посадовців. Створивши інформаційну довідку в «Єдиному вікні», ми прагнемо сконцентрувати в цьому відділі усю роботу з усними та письмовими зверненнями мешканців до міської ради. При вході в «Єдиному вікні» буде працювати інформаційний центр з необхідним та корисним мешканцям інформаційним забезпеченням, як електронним, так і друкованим», - повідомила начальник відділу адміністративних послуг Львівської міської ради Леоніда Кулинич.

В інформаційній довідці мешканці міста можуть проконсультуватись щодо проходження певних процедур, довідатись час прийому громадян посадовцями, отримати формуляри та зразки заяв, перелік необхідних документів та інше. Телефон інформаційної довідки Львівської міської ради - 297 57 95.