Тепер ЦНАП надає консультації з питань реєстрації будівельних декларацій

  • 03.11.2014, 16:48
  • 1841
Мешканці міста можуть скористатися новою послугою – отримати консультації щодо порядку заповнень та реєстрації декларацій про початок проведення підготовчих робіт, початок проведення будівельних робіт та декларацій про готовність об’єктів до експлуатації. Щодня у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Львова працюють консультанти Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області.

Такі послуги можна отримати, звернувшись у Центр надання адміністративних послуг м. Львова кожного дня з 10.00 до 13.00 години. Зареєструвати декларацію можна з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 год., в п’яницю з 9.00 до 17.00 год., а у суботу з 9.00 до 16.00 год.

З 1 вересня 2014 року Центри надання адміністративних послуг розпочали прийом декларацій на реєстрацію в Департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області. Послуга користується великим попитом. За цей час було прийнято близько тисячі звернень. Для заповнення декларації необхідно чимало часу і знання процедури, саме тому ми запросили представників департаменту ДАБІ у Львівській області допомогти нашим відвідувачам.

повідомили в Центрі надання адміністративних послуг міста Львова

Нагадаємо, що з 1 вересня 2014 року в Центрі надання адміністративних послуг міста Львова розпочали прийом документів на Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, Територіальне управління Держгімпромнагляду у Львівській області, Головне Управління ДСНС України у Львівській області та Головне управління Держсанепідемслужби у Львівській області.

Перелік послуг, а також необхідні зразки заяв та інформаційні картки за посиланням: http://city-adm.lviv.ua/portal/directory-services/terytorialni-orhany-vlady/inspektsiia-derzhavnoho-arkhitekturno-budivelnoho-kontroliu-u-lvivskii-oblasti.