У 2015 році зафіксовано рекордну кількість відвідувачів у ЦНАП м. Львова

  • 17.03.2015, 17:36
  • 1934
  • Марта Більська
Центр надання адміністративних послуг у Ратуші протягом січня-лютого 2015 року відвідала рекордна кількість мешканців – 12 500. Зокрема, у січні 2015 року в ЦНАП м. Львова завітали 5163 заявники, а у лютому – 7355. Кількість зареєстрованих документів також зросла, що пов’язано із наданням у Центрі послуг відділу Держземагентства у м. Львові Львівської області.

Так, лише за отриманням витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку звернулись 3333 особи. Відтак, ця послуга складає майже четверту частину всіх звернень, зареєстрованих в Центрі надання адміністративних послуг міста Львова. Не менша кількість львів’ян звернулася в ЦНАП за отриманням готового результату послуги, а це – 3411 відвідувачів. За допомогою смс-повідомлення проінформовано про готовність результату адміністративної послуги понад 2300 осіб.

Січень та лютий були надзвичайно активними місяцями. Наприкінці 2014 року на сесії затвердили нову нормативну грошову оцінку земель міста Львова, і це спровокувало таку кількість звернень у ЦНАП. Завдяки електронній системі керування чергою, вдалось якісно організувати цей процес, адже протягом дня через Центр надання адміністративних послуг проходило близько 500 людей, більшість з них зверталась за грошовою оцінкою. У центрі працює і представник Держземагентства, що дуже допомагає нашим клієнтам одразу на місці вирішувати спірні питання. Активно надавались консультації і в телефонному режимі. 70% всіх дзвінків, які надходили на інформаційну довідку Центру, також стосувалися питань надання грошової оцінки землі, а це понад 100 дзвінків на день.

повідомили в Центрі надання адміністративних послуг міста Львова

Ознайомитись з підсумками роботи Центру надання адміністративних послуг міста Львова можна на сайті ЛМР в рубриці «Реєстр послуг» - «Звіти».

Також нагадаємо, що з лютого місяця 2015 року територіальні підрозділи Центру надання адміністративних послуг, які розташовані в кожному районі міста, розпочали прийом всіх адміністративних послуг, які надаються у ЦНАПі на пл. Ринок, 1. Важливо врахувати, що мешканці Львова можуть звертатись у будь-який ЦНАП для подачі документів, незалежно від місця проживання чи вирішення питання.

Контакти Центрів надання адміністративних послуг у Вашому районі:

Центр надання адміністративних послуг у Шевченківському районі:

· вул. Липинського, 11, каб.101

Центр надання адміністративних послуг у Франківському районі:

· вул. Ген. Чупринки, 85, каб.101

Центр надання адміністративних послуг у Личаківському районі:

· вул. К. Левицького, 67, каб.100

Центр надання адміністративних послуг у Залізничному районі:

· вул. Виговського, 34, каб.10

Центр надання адміністративних послуг у Сихівському районі:

· просп. Червоної Калини, 66, каб.122

Шановні львів’яни, якщо ви незадоволені якістю обслуговування у ЦНАПах, просимо невідкладно телефонувати на гарячу лінію міста за тел. 15-80.