«Наступний наш крок – відкриття таких центрів у Рудно, в Винниках, в Брюховичах», - А. Садовий під час відкриття ЦНАП для мешканців Рясне

  • 10.08.2017, 15:08
  • 2105
  • Галина Пелих
Відтепер усі послуги мешканці Рясного можуть отримати «на місці» – запрацював новий Центр надання адміністративних послуг на вул. Шевченка, 374. Подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги та отримати її результат – все це доступно у новому офісі ЦНАП. Наступний Центр планують відкрити в смт. Брюховичі цього року. В подальших планах – відкриття офісів ще й в смт. Рудно та м. Винники. Сьогодні новостворений ЦНАП відвідав міський голова Львова Андрій Садовий.

«В кожному районі міста Львова ми маємо Центр надання адміністративних послуг. Але Шевченківський район є особливий, тому що він дуже великий. Тому ми вирішили  зробити ще окремий Центр надання послуг тут, в Рясне. Фактично, тут людина може прийти отримати інформацію, здати документи, отримати будь-які дозволи щодо питання землі, питання майна, питання комунікації з місцевою владою.

Наступний наш крок – відкриття таких центрів у Рудно, в Винниках, в Брюховичах. І будем дивитись по потребі, якщо такі Центри будуть потребувати інші менші райони міста, то будемо відкривати, щоб був максимальний комфорт і максимальний сервіс для мешканців міста Львова.

Тому враховуючи, що Рясне має досить велику відстань від центру міста, ми прийняли рішення зробити тут окремий Центр надання адміністративних послуг. Фактично, 10 людей тут будуть мати постійну роботу. Це є той стандарт, який ми зараз влаштовуємо у всіх наших адміністративних будівлях – максимальна відкритість, максимальна прозорість. Тут можна буде отримати будь-яку допомогу, будь-яку консультацію. Не треба їхати в районну адміністрацію чи міську раду. Всі документи, будь-які дозволи: земельні, майнові, - все можна отримати тут. Тут можуть користуватись послугами всі мешканці - і з інших районів Львова, і з районів можуть приїжджати сюди, з тих сіл, які є ближче. Це наша така послуга. Ми зобов’язані максимально працювати, щоб мешканці були задоволені.

Рясне, Рясне-2 – це будуть ті райони, які найближчі роки отримають значене фінансування і інвестиції міста Львова. Ми будем сюди скеровувати і якісний транспорт, наступного року починаємо ремонтувати вул. Шевченка (це теж дуже важливо), і в цьому році восени будемо відкривати велику Медіатеку і для дітей, і для дорослих, тут ми маємо збудувати і плавальний басейн. І ще дуже багато речей, які би дали можливість людям, які тут живуть, максимально гармонійно жити, працювати і розвиватись.

Для цього ми маємо Індустріальний парк Рясне-2. Там, до речі, планується 3 тис робочих місць. І в першу чергу, це буде робота для тих мешканців, які тут живуть, в цьому районі. Такі наші плани», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, в Шевченківському районі Львова на вул. М. Хвильового, 14а вже працює Центр надання адміністративних послуг, і з початку року він надав послуги для понад 35 тис. мешканців. Проте, враховуючи, що цей район має досить велику територію і велику кількість мешканців, прийняли рішення відкрити ще один офіс, що суттєво спростить доступ до надання послуг людям, які живуть в Рясне-1 та Рясне-2. Офіс знаходиться між двома зупинками громадського транспорту і є помітним з проїзної частини.   

«ЦНАП на вул. Шевченка, 374 – вже шостий офіс після пл. Ринок, який ми відкриваємо у Львові. І кожного разу, відкриваючи офіс, додаємо додаткову функцію, враховуючи і попередній досвід інших офісів, і відгуки відвідувачів, щоб ЦНАП надавав весь комплекс послуг належної якості і людям було комфортно. Такою функцією є інтерактивна панель для оцінювання якості надання послуг в офісі, де кожен відвідувач у три кліки зможе оцінити роботу Центру», - розповідає директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Також міський голова подякував працівникам новоствореного Центру.

«Дякую також тим працівникам, які тут працюють, які зголосилися. Бо зараз знайти якісних працівників у Центр надання послуг - не так легко. Тому що робота не проста – працювати цілий день з людьми, давати відповіді на дуже непрості питання. Тому дякую всім і вдалої роботи», - наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

В офісі можна отримати весь комплекс послуг, починаючи з реєстрації місця проживання, звернення до міської ради, запис на прийом до посадовців, адміністративні послуги органів державної влади. Зокрема, послуги:

– Державної міграційної служби (оформлення та видача паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, вклейка фотокартки при досягненні 25- та 45-річного віку);

– Державної реєстраційної служби (реєстрація речових прав, реєстрація юридичних осіб та СПД тощо);

– Держгеокадастру у м. Львові Львівської області;

– Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області (подача декларації про початок виконання підготовчих робіт, будівельних робіт, про готовність об’єкта до експлуатації);

– Держпраці у Львівській області (реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів) тощо.

Більш детально ознайомитись з переліком послуг органів державної влади та виконавчих органів Львівської міської ради можна на сторінці ЦНАП м. Львова за посиланням: http://city-adm.lviv.ua/services

«Серед найпопулярніших послуг у ЦНАПах – оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, реєстрація бізнесу, прописка дітей і зняття з реєстрації, також питання індивідуального опалення, майнові відносини у справах дітей», - зазначає директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Площа новоствореного центру на вул. Шевченка – 120,2 кв.м. Як і в інших Центрах, створено умови для людей з особливими потребами – облаштований комфортний заїзд для людей, які пересуваються на візку, є побутові зручності, доступ до інтернету, офіс обладнаний електронною системою керування чергою. На облаштування нового ЦНАПу використали 1 492 736,07 грн. Зокрема, на проведення капітального ремонту приміщення використали 448 649,93 грн., обладнання (техніку, офісні меблі) станом на зараз закуплено на суму 1 044 086,14 грн.

Новостворений ЦНАП поділений на такі функціональні зони:

– рецепція («Інформаційна довідка»), де можна отримати бланк заяви, інформаційну картку адміністративної послуги з переліком документів, зареєструватись в електронній системі керування чергою;

– зала очікування та написання заяв;

– дитячий куточок;

– дві операційні зали.

Офіс працюватиме за таким же принципом роботи, що й інші Центри: 6 днів на тиждень, з них до 20:00 год. двічі на тиждень. Також потрапити на прийом до адміністратора можна, попередньо замовивши візит через сторінку на сайті міської ради.

Нагадаємо, у кожному районі Львова працює Центр надання адміністративних послуг. Зокрема – на вул. К. Левицького, 67 (Личаківський і Галицький райони), пр. Червоної Калини, 72а (Сихівський район), вул. М. Хвильового, 14а (Шевченківський район), вул. І. Виговського, 32 (Залізничний район) та вул. Ген. Чупринки, 85 (Франківський район). У центрі Львова – на пл. Ринок, 1. Графік роботи: понеділок-вівторок: 09.00 год. – 18.00 год. середа – четвер: 09.00 год. – 20.00 год. п’ятниця: 09.00 год. – 17.00 год. субота: 09.00 год. – 16.00 год.

Контакти: інформаційна довідка ЦНАП м. Львова: 297-57-95, e-mail: service_center@citylviv.gov.ua; сторінка ЦНАП м. Львова на сайті Львівської міської ради: http://city-adm.lviv.ua/services

відео: Андрій Андрух