«У кожному ЦНАПі у Львові створено умови для перебування відвідувачів з дітьми», - В. Бартошик

  • 14.09.2017, 13:08
  • 683
  • Марія Демчина
Як повідомила сьогодні під час пленарного засідання директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик, у кожному територіальному підрозділі Центру надання адміністративних послуг у Львові створено умови для перебування відвідувачів з дітьми.

фото умовне

«Якщо ми говоримо про відвідувачів ЦНАПу, то діти, які приходять з батьками в ЦНАП, мають можливість займатися розмальовуванням, бавитися – іграшки, розмальовки є в кожному територіальному підрозділі міста Львова. І якщо ми говоримо про офіс на площі Ринок – звичайно, окремої кімнати в нас зараз немає, бо фізично її немає де розмістити, але є куточок і є засоби для того, щоб зайняти дітей», - зазначила Валентина Бартошик. 

Щодо розміщення дитячої кімнати у приміщенні мерії, то, за словами мера Андрія Садового, її, безперечно, потрібно розмістити, однак, перш за все, треба враховувати ті навантаження, які сьогодні є на Центри надання адміністративних послуг. Адже потрібно збільшувати кількість працівників у ЦНАПах, так як збільшується кількість послуг, які міська рада зобов’язана надавати.