Інформаційна довідка ЦНАП м. Львова прийняла 55 309 дзвінків та опрацювала 2 382 електронних запитів з часу впровадження нового програмного забезпечення

  • 17.11.2017, 10:08
  • 4835
  • Марія Демчина
Для зручності спілкування громадян із владою, у Львові працює інформаційна довідка за номером телефону 297-57-95, зателефонувавши на яку, можна отримати консультацію щодо адміністративних послуг міської ради Львова, в тому числі дозвільного характеру, а також органів державної влади, отримати інформацію щодо стану виконання поданих документів тощо.

Окрім цього, відділ опрацьовує електронні сервіси: «Задай запитання», «Особистий кабінет мешканця», «Запис на прийом до посадовців», що розміщений на сайті міської ради, e-mail: service_center@city-adm.lviv.ua сторінку ЦНАП у соціальні мережі facebook @cnaplviv. Також невід’ємною роботою відділу є інформаційне наповнення веб-сторінки ЦНАП м. Львова: http://city-adm.lviv.ua/services/ (розміщення та редагування інформаційних карток та заяв, актуальності розміщеної інформації).

З часу впровадження нового програмного забезпечення, інформаційна довідка ЦНАП м. Львова прийняла 55 309 дзвінків та опрацювала 2 382 електронних запитів. Щомісячно відділ приймає близько 5 тис. дзвінків та опрацьовує близько 300 інтернет-комунікацій.

«Сьогодні, не виходячи з дому мешканці міста Львова мають змогу вирішити справи, які не вимагають особистої присутності у ЦНАПах м. Львова. А це: зареєструвати електронне звернення до міської ради та її структурних підрозділів; отримати консультацію з питань міської ради та деяких органів державної влади; подати документи на отримання адміністративної послуги виконавчих органів Львівської міської ради; записатись на прийом до посадовців; замовити візит у ЦНАП; переглянути стан чергу у реальному часі; оплатити адміністративний збір; вибрати комфортний маршрут до найближчого ЦНАПу; залишити відгук про роботу ЦНАП. Інтерактивні сервіси – це зручний спосіб комунікації, створений з метою створення комфортних умов для спілкування громадян із владою», - повідомили у департаменті адміністративних послуг ЛМР.