Впродовж двох днів у Львові обмінювались позитивними практиками в залученні нових послуг до ЦНАПів

  • 13.04.2018, 17:28
  • 443
  • Марія Демчина
Як повідомили в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради, 11-12 квітня у Львові відбувся тренінг «Інтеграція нових послуг до центрів надання адміністративних послуг: виклики та шляхи подолання». Його провів Центр політико-правових реформ в рамках проекту «Посилення ролі громадського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади».

Під час заходу з представниками Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) та представниками управлінь праці та соціального захисту населення (УСЗН), відділів Реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) опрацьовували потреби, можливості та інструменти співпраці для покращення якості адміністративних послуг.

В межах тренінгу учасники відвідали один з ЦНАПів Львова на вул. К.Левицького, 67, в якому ознайомились із практикою надання послуг з реєстрації нових транспортних засобів та видачі посвідчень водія. Директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик представила на місці технологічний процес організації надання вказаних адміністративних послуг та поділилась досвідом співпраці з Регіональним сервісним центром МВС у Львівській області у цьому напрямку.

«Розглянуто можливості та інструменти співпраці між ЦНАП та управліннями соціального захисту населення, відділами ДРАЦС для покращення якості адміністративних послуг, обміну позитивними практиками в інтеграції адміністративних послуг», - наголосили в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради.