У ЦНАП та офісах Львівської територіальної громади запровадять нові комплексні послуги

  • 20.04.2021, 10:15
  • 1745
  • Марія Демчина
Отримувати послуги – ще простіше. В мерії Львова продовжать розвивати комплексні адміністративні послуги, які можна отримати у ЦНАП та офісах Львівської міської територіальної громади. Про це розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Хочемо, щоб людина могла замовляти послуги, орієнтуючись на життєву ситуацію. Прикладом є послуга «Є-малятко», яка об’єднала декілька видів послуг і впроваджена на державному рівні. Тому хочемо продовжувати цю практику і створювати такі комплексні послуги, щоб людина за один візит її отримала – тобто в одній послузі ми об’єднуємо декілька суб’єктів надання цієї послуги.

До прикладу, це комплексна послуга для іноземців; послуга із впорядкування фасадів; питання вивісок і реклами. Тобто ці послуги вже практичного готові і будемо їх апробовувати. Щодо інших – будемо бачити, тим паче, що ми виходимо за межі Львова, тому подивимося, що саме потрібно найперше для нових громад», - повідомила директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Нагадаємо, раніше у ЦНАП Львова запровадили такі комплексні послуги, як «Новонароджений малюк», «Зміна прізвища», «У зв’язку зі смертю», «ІD-паспорт + код платника» та інші. Загалом Центри надання адміністративних послуг Львова надають понад 300 видів послуг.