У Львові міжнародним молодіжним симфонічним оркестром «INSO-Львів» диригуватиме Алексіс Соріано

  • 06.12.2010, 15:49
  • 703
У Львові відбудеться концерт міжнародного молодіжного симфонічного оркестру "INSO-Львів" під диригуванням відомого іспанського диригента Алексіса Соріано.

У середу, 8 грудня, о 19.00 год. у концертному залі ім. С. Людкевича (вул. Чайковського, 7). Оркестр "INSO-Львів" виконає твори М. Мусоргського - Симфонічна картина "Ніч на Лисій горі", І. Стравінського - сюїта "Жар-птиця", П.Чайковського - симфонія №5 e-moll.

Як зазначив відомий іспанський диригент Алексіс Соріано, він багато працював в Європі, зокрема, Угорщині, Італії, Чехії, Словаччині, Литві, Німеччині, Англії, Греції, Росії. Працював і навчався у Санкт-Петербурзі.

Поїздки дають мені багато досвіду. Найперше, це практика з різними музикантами різних країн, які мають власний досвід і власні таланти. Як диригент, я розумію, як працювати з людьми, враховуючи їхній характер, психологію та систему професійної підготовки. Я готовий до такої роботи. Я пройшов хорошу професійну школу, в якій показав високі результати, відпрацьовуючи через техніку виконання такі якості, як сила волі, відповідальність до музики, професії. Вмію показати настрій у музиці і, незважаючи на те, що працюю з оркестром вперше, емоційний ритм музичних творів передаю через музичне виконання.

іспанський диригент Алексіс Соріано.

У репертуарі іспанського диригента  Алексіса Соріано є і класика, і сучасна музика, і популярні світові прем’єри симфонічних та камерних творів іспанських композиторів.