Усі на Андріївські вечорниці!

  • 08.12.2010, 15:55
Львів’яни та гості міста матимуть змогу відчути дух Андріївських вечорниць. У Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) 12 грудня відбудуться Вечорниці, організаторами яких виступає Музей народної архітектури та побуту, ГО "Обереги" та Львівська міська рада.

Кожен гість, що відвідає Андріївські вечорниці матиме нагоду поринути у світ  українських традицій та долучитись до давніх обрядів. А також стати безпосереднім учасником цього дійства. Дівчата матимуть можливість навчитися бути вправними господинями, взяти участь у майстер класах з прядіння та ткацтва. Хлопці зможуть позмагатися за звання найспритнішого і найсильнішого у давніх українських забавах.

координатор дійства Наталя Шуберт.

В програму Андріївського свята входить: святковий концерт - виступи фольклорних колективів, гуртів КВК, конкурси, давні забави, виступи театру "Кобза",  показ колекцій одягу Львівських модельєрів, майстер-класи з автентичних танців. Кожен учасник матиме можливість взяти участь в лотереї та отримати цікавий приз, а також частування українськими стравами.