У Львові молодь дискутуватиме на тему «Що таке Різдво?»

  • 23.12.2010, 10:56
  • 627
Львів святкує. З нагоди наближення свят в дискусійному клубі "Акцент" відбудеться засідання на тему "Що таке Різдво?". 25 грудня о 16.00 годині за адресою вул. Коновальця, 73, усі охочі зможуть подискутувати про те, чи народження Ісуса Христа – це історія, а чи легенда.

Дні напередодні та під час Різдвяних свят є особливо хорошою нагодою  згадати з дітьми та молоддю Біблійну історію приходу на землю Спасителя Ісуса Христа. В нашій країні, так само, як і у всьому світі, свято Різдва Христового є одним з найбільших та найважливіших свят. Але за часів комуністичної пропаганди в людей сформувалось ставлення до події народження Христа, як до дитячої казочки, міфу, або легенди. Тому дуже важливо знати Біблійну історію та розуміти, чому ця подія настільки важлива для кожної людини. Важливо підкреслювати, що ця історія не просто міф чи легенда, а це реальні події, які змінили історію усього людства на землі.

педагог-організатор УДЮМК Франківського району

управління молоді, сім’ї і спорту

Сергій Денесюк.

В рамках заходу присутні не лише дискутуватимуть, а й співатимуть колядок, що сприятиме становленню відчуття свята у дітей. Водночас, відбуватимуться святкові конкурси з призами, святкова лотерея та солодкі частування.