У Львові відбудеться «Сніжна вечірка»

  • 23.12.2010, 11:00
  • 655
У Львів свята вже почались. У суботу, 25 грудня, для дітей-гуртківців клубу "Орієнтир" відбудеться "Сніжна вечірка". Організовує її УДЮМК Галицького району управління молоді, сім’ї та спорту.

Цю вечірку ми проводимо з метою закріплення дружніх відносин, обміну думками між гуртківцями клубу. Але важливо також, що діти самі безпосередньо беруть участь у підготовці заходу. Вони печуть тістечка, шиють костюми, придумують конкурси, що вчить їх відповідальності та взаємодопомоги, а також дає можливість показати свої здібності. Тема "Сніжна" вибрана невипадково, адже усім дітям так хочеться відпочинку та веселих зимових "сніжних" днів. До речі, на вечірці діятиме дрес-код – біло-блакитне вбрання, тому діти заздалегідь продумують та фантазують над своїм образом.

педагог-організатор клубу "Орієнтир" УДЮМК Галицького району

управління молоді, сім’ї та спорту

Валентина Панасюк.

Вечірка відбуватиметься 25 грудня у приміщенні клубу "Орієнтир" за адресою вул. Огієнка, 18. Початок заходу о 17.00. У програмі заходу – ігри, конкурси, веселі забави, оцінювання найкращого костюму вечірки. Завітає до дітей і Святий Миколай з подарунками та частуваннями.

Наша установа дитячо-юнацьких молодіжних клубів не вперше проводить подібні вечори. У жовтні цього року відбулась костюмована вечірка "Гелоуін", у якій взяли участь гуртківці клубу "«Ре:старт". Також вихованці студії образотворчого мистецтва провели "Смугасту вечірку»" з нагоди початку року тигра. А наступного року плануємо проведення костюмованої вечірки до дня Святого Валентина.

директор УДЮМК Галицького району

управління молоді, сім’ї та спорту

Катерина Кароль.