Юні львів’яни святкуватимуть Різдвяні свята

  • 29.12.2010, 17:32
  • 1534
До Новорічних та Різдвяних свят готуються всі діти, з нетерпінням чекають на свята аби поколядувати, щедрувати, віншувати та сіяти. Не виняток і гуртківці установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів (УДЮМК) управління молоді, сім’ї і спорту.

Довідка

Програма святкових заходів

27-31 грудня

Художні студії установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Галицького району управління молоді, сім’ї і спорту готуються до святкування Нового року та Різдва Христового. Так гурток "Пацьорка", який знаходиться у клубі "Ровесник" по вул. Ф. Ліста, 2 - наймолодші гуртківці установи виготовляють новорічні прикраси. У арсеналі напрацювань дітей - іграшки із солоного тіста, розфарбовані яскравими фарбами, глиняні фігурки, аплікативні елементи оздоблення: сніжинки, різдвяні дзвоники, звізди, а також ялинкові прикраси з тканини. Гурток "Художня майстерня" під пильним керівництвом педагога виконує малюнки на склі на зимову тематику а також новорічні та різдвяні листівки у техніці аплікація та колаж. Вихованці "Студії образотворчого мистецтва" що на вул. Тютюнників, 49 прикрашають своє приміщення та виконують фантазійні малюнки на вікнах, готуються до Новорічної вечірки.

03 січня

В УДЮМК Франківського району управління молоді, сім’ї і спорту в дизайн-студії "Дивосвіт" (вул. Наукова,76) діти створюватимуть власноруч новорічні та Різдвяні композиції в техніці "розпис на склі". Метою такого заняття є - вивчення мистецьких традицій минулих віків, естетичних смаків народу, а також вивчення живописних творів митців сьогодення. А вже на основі вивченого діти створюватимуть власні композиції. Початок заняття о 15.30.

04 січня

В УДЮМК Франківського району управління молоді, сім’ї і спорту відбудеться майстер-клас із виготовлення композицій  в техніці "квілінг" у дизайн-студії "Дивосвіт" (вул. Наукова,76). Квілінг – це мистецтво скручування довгих та вузьких смужок паперу. Орнаменти, зроблені з маленьких паперових "баранців", - результат клопіткої, майже ювелірної роботи. Основним завданням майстер-класу є навчити дітей такої техніки, розвинути уяву та фантазію, розвинути їх творчі здібності. Початок заняття о 15.30.

05 січня

УДЮМК Франківського району управління молоді, сім’ї і спорту в дизайн-студії "Дивосвіт" (вул. Наукова,76) проводитиме з дітьми урок майстерності з  розпису пляшок до Різдвяних свят (початок об 15.00). Метою уроку буде сприяння дітям у розвитку їх творчих здібностей,фантазії та уяви.

УДЮМК Шевченківського району управління молоді, сім’ї і спорту спільно з установами інших районів проводитиме  передріздвяний турнір з міні-футболу. Захід відбуватиметься у спортивному залі ВПУ – 20 (Широка,83). До турніру мають намір залучити кращі команди УДЮМКІВ, які зустрінуться, щоб визначити кращу. Початок заходу об 11.00.

07 січня

У святкові дні гуртківці клубу "Медея" УДЮМК Франківського району управління молоді, сім’ї і спорту вітатимуть Різдвяним вертепом та колядою свої родини. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних родин та інші протягом грудня готувалися, вивчали ролі, проводили репетиції, аби у Різдвяний вечір продемонструвати свої творчі надбання найріднішим.

Клуб "Багато сердець" УДЮМК Личаківського району управління молоді, сім’ї і спорту проведе концерт під назвою "Різдвяна зірка", що відбудеться у Церкві Благовіщеня по вул. Пасічній,75. Початок концерту о 18.00.

08 січня

Діти-гуртківці "Родинного клубу" УДЮМК Залізничного району управління молоді, сім’ї і спорту завітають до кожної доброї оселі, несучи радість Різдва у кожну добру душу. Цьогоріч вертеп принесе радість не лише родичам і близьким, але й завітає до районних бібліотек, Львівської обласної дитячої спеціалізованої лікарні, що на вул. Дністровській, та до людей похилого віку.

Гуртківці клубів "Ватра", "Світанок", "Багато сердець" організовують та проведуть Різдвяний Вертеп, з яким відвідають усіх гуртківців УДЮМКів Личаківського району, Початок вертепу о 16.00 год.

09 січня

Клуби "Богатир" та "Терен" УДЮМК Личаківського району управління молоді, сім’ї і спорту організовують похід – екскурсію до новорічної ялинки, де співатимуть Різдвяних колядок та ділитимуться святковим настроєм з оточуючими. А після її закінчення усі учасники заходу завітають у клуб "Богатир" на солодке частування. Початок екскурсії о 12.00 год.

11 січня

Вихованці клубу "Дозвілля" (вул. Енергетична,1) УДЮМК Сихівського району управління молоді, сім’ї і спорту о 16.00 год. будуть проводити оформлення та випуск Різдвяної газети, присвяченої святкуванню Різдва Христового в Україні. В заході братимуть участь діти шкільного віку, гуртківці УДЮМК. З початком Нового року діти будуть подавати на конкурс свої роботи - малюнки, вірші, витинанки та інші вироби. З найкращих виробів буде оформлена Різдвяна газета.

14 січня

УДЮМК Сихівського району управління молоді, сім’ї і спорту Львова о 16:00 год. буде проводити конкурс колядок та віншувань, присвячений святкуванню Різдва Христового в Україні. Місце проведення – клуб "Дозвілля", вул. Енергетична,1. В заході братимуть участь діти шкільного віку, гуртківці УДЮМК.

16 січня

Дитячий хор "Радуниця"» УДЮМК Шевченківського району управління молоді, сім’ї і спорту братиме участь у Різдвяному фестивалі "Велика коляда", який відбудеться у Храмі Пресвятої Євхаристії.

23 січня

В будинку органної та камерної музики відбудеться різдвяний концерт зразкового дитячо-юнацького хору "Радуниця". Цим концертом хор розпочинає цикл музичних вечорів, присвячених 15-річчю творчої діяльності колективу. В концерті співатимуть учасники різного віку - від наймолодших чотирирічних до студентської молоді. Мешканці міста будуть мати нагоду провести час у атмосфері мистецтва та насолодитись дитячим співом;

03-27 січня у кімнаті дозвілля "Калинове намисто"» (В.Великого,11) проходитиме виставка дитячих малюнків на тему: «Новорічні та Різдвяні свята». Нагородження переможців відбудеться під кінець місяця. Подарунки для переможців надає благодійна організація «Нове життя». (Франківський УДЮМК управління молоді, сім’ї і спорту).