Біблійне товариство розповсюджує безкоштовно книжки у школах та лікарнях

  • 28.01.2011, 19:51
  • 1553
У Львові вже понад 20 років працює Українське біблійне товариство. Цього року товариство святкуватиме ювілей. Сьогодні представники мерії та міський голова відвідали товариство.

Робиться велика справа. Багато років друкуються Біблії – і для маленьких, і для дорослих, і для незрячих. Сьогодні ми обговорили проект для людей, які слабо чують. Це дуже корисна робота, бо без Бога нема дороги. Біблія має бути у кожній хаті. Кожна людина дуже часто у Біблії знаходить відповіді на складні питання. Біблійне товариство у Львові працює якісно. Ми долучимось цього року до святкування ювілею діяльності товариства.

Важливо, що товариство активно працює по школах з просвітницькою місією, безкоштовно роздають Біблії для тих категорій населення, які потребують – в лікарнях, на вулиці, в школах.

міський голова Андрій Садовий.

Довідка

Українське Біблійне Товариство (УБТ) є релігійною неприбутковою організацією, яка була заснована у 1991 році. Завданням Біблійного Товариства є здійснення перекладу, друкування і поширення Святого Письма. Членами Біблійного Товариства є 17 церковних, благодійних та громадських організацій.

Асортимент літератури налічує понад 300 найменувань. За 20 років існування Товариство розповсюдило 9 млн. примірників Біблій. Література розповсюджується безкоштовно серед малозабезпечених людей.

Товариство складається із 4 регіональних відділень: центрального (м. Київ), західного (м. Львів), південного (м. Херсон) та східного (м. Харків). Також товариство працює з благодійним фондом «Людина та її світогляд».

Міжнародний благодійний фонд «Людина та її світогляд» засновано 2008 року. Фонд співпрацює з багатьма навчальними закладами України. Фонд реалізовує проект безкоштовного розповсюдження тритомного навчально-методичного посібника «Людина та її світогляд» серед учнів та студентів. На початок 2011 року було розповсюджено близько 1 млн. примірників посібника. Випускає безкоштовний додаток до журналу "Ангелятко" мовою Брайля.

Щороку Фонд виступає співорганізатором міжконфесійного святкування Дня Біблії.