Цьогорічне свято шоколаду триватиме з 11 до 14 лютого

  • 31.01.2011, 15:46
  • 1150
Цьогоріч міське свято шоколаду буде проходити чотири дні з 11 до 14 лютого. На IV Святі Шоколаду гостей чекає: шоколадне місто та найдовший шоколадний торт, ярмарок шоколадних виробів, конкурси та забави, інтерактивний дитячий шоколадний сектор, цукерковий кулькоспад, розваги для дітей і дорослих.

Цьогорічне свято шоколаду буде проходити на трьох майданчиках, зокрема в палаці Мистецтв, на площі Ринок та на проспекті Свободи. Якщо минулого року свято проходило в палаці Мистецтв на одному поверсі, то цьогоріч свято буде проходити на усіх трьох поверхах. Урочисте відкриття свята відбудеться 11 лютого за участі світового тенора Робертіно Лоретті.

організатор свята Андрій Сидор.

У другий день, 12 лютого, буде створення шоколадного міста. Будуватиме шоколадне місто відомий шоколатьє в Україні Валентин Штефаньо. 13 лютого запрезентують найдовший шоколадний торт, а 14 лютого кульмінацією свята буде святкування Дня усіх закоханих.  Серед усіх, хто відвідав IV Свято шоколаду буде розіграно романтичну подорож на двох у Стамбул від Авіакомпанії "ТУРЕЦЬКІ  АВІАЛІНІЇ".

Спеціальна гостя – Даша Малахова, телеведуча та найвідоміший кулінарний експерт – протягом двох днів проведе три шоколадні майстер-класи для дітей, для дорослих та для закоханих.

Окрім того, спеціальні гості: шоколатьє від всесвітньо відомого виробника Barry Callebaut, що проведуть майстер-класи та розкажуть про особливості виготовлення якісного шоколаду.

Свято відбудеться у Палаці мистецтв на вул. Коперника, 17. Для проведення заходу задіяно великі зали 3 поверхів Палацу мистецтв, що будуть розділені на тематичні зони.

Як повідомляють організатори на святі працюватиме імпровізована Шоколадна фабрика, у  якій кондитери з майстерні  виготовлення шоколаду демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.

Вперше до свята шоколаду вийде окрема газета "Чоколядка". Детальніше на сайті: www.shokolad.lviv.ua.