Львів представлено на 10 міжнародних виставках

  • 01.02.2011, 09:57
  • 896
Львів було представлено на 10 міжнародних туристичних виставках у 2010 році. Значно збільшилася, порівняно із минулими роками, і географія представлення міста: від європейських виставок до участі у найбільшій далекосхідній виставці "JATA" (Токіо).

У 2010 році місто представлено на таких міжнародних туристичних виставках: «ITB-2010» (Берлін, Німеччина), «Ferien Messe-2010» (Відень, Австрія), VIII Міжнародній асамблеї туристичного бізнесу (Одеса),  Третій туристичній виставці-презентації «Харків: Партнерство в туризмі», турсалоні «УКРАЇНА'2010» (Київ), XI виставці-ярмарку "ТурЕкспо" (Львів), «Туристичні регіони на стику культур - 2010» у Лодзі (Польща), V Міжнародній зустрічі міст-партнерів у м. Фрайбурзі (ФРН), міжнародному конкурсі «Столиці Європи» (Жешув, РП) та на міжнародних туристичних конференціях в Україні, Фінляндії («European Cities Marketing Annual Conference»).

Окрім того, позитивний образ міста представлено на таких міжнародних туристичних виставках: "ITB-2010" (Берлін), "Ferien Messe-2010" (Відень), "Interwex-CIS Travel Market" (Санкт-Петербург), "МІТТ" (Москва), VIII Міжнародній асамблеї туристичного бізнесу (Одеса), Третій туристичній виставці-презентації "Харків: партнерство в туризмі", турсалоні "Україна-2010" (Київ), XІ виставці-ярмарку "ТурЕкспо" (Львів).

А також прийнято участь у міжнародних туристичних конференціях в Україні та Фінляндії ("Europen Cities Marketing Annual Conferense"). Ініційовано вступ Львова, як першого міста в Україні, у міжнародне туристичне об’єднання "European Cities Marketing" у 2010 році.

Нагадаємо, що 9-13 березня проходитиме туристична виставка «ІТВ-2011» у Берліні, у якій братиме участь і Львів.

Продовжується співпраця у рамках заходів міст-партнерів: культурно-мистецький та туристичний потенціал представлено на виставці "Туристичні регіони на стику культур-2010" у Лодзі (Польща), на V Міжнародній зустрічі міст-партнерів у Фрайбурзі (ФРН), на міжнародному конкурсі "Столиці Європи" (Жешув).

Відбулася зустріч львівських туристичних операторів з Асоціацією туроператорів Латвії та представниками Ризької Думи та  презентація туристичних операторів Львова, Трускавця, Моршина під час відкриття рейсу МАУ "Львів-Донецьк".

З метою зміцнення партнерства і авторитету України та Львова на міжнародній арені, обміну практичним досвідом, організовано та проведено Другу міжнародну туристичну конференцію "Перемагай з Левом" за участю світових експертів туристичної сфери.