У Львові відбудеться турнір барменів «LET'S MIX YOUR LIFE 2011»

  • 03.02.2011, 11:49
  • 788
У Львові відбудеться турнір барменів "LET'S MIX YOUR LIFE 2011". Західнорегіональний конкурс проводить Львівський центр барменів "ProMix" спільно з "PlanetZ" з нагоди міжнародного дня бармена.

Відтак, "LET'S MIX YOUR LIFE 2011" відбудеться 8 лютого у нічному клубі "ПІКАССО" (вул. Зелена, 88). Участь у конкурсі візьмуть 24 бармена зі Львова, Луцька, Тернополя та Івано-Франківська.

Турнір проводитиметься у номінації "Флейрінг". Бармени повинні правильно приготувати коктейлі Captain Morgan Mojito, Red Label Cola  та Jose Cuervo Tequila San Rise. Переможці конкурсу отримають грошову винагороду в розмірі 300 доларів за 1 місце, 200 доларів за 2 місце і  100 доларів 3 місце.

У склад журі входять: засновник центру барменів "PlanetZ", президент Всеукраїнської асоціації барменів Сергій Кодацький; керівник напряму "Project Bar Sistems" Степан Цуцман; тренінг-менеджер центру барменів "PlanetZ" та призер і учасник змагань з мікології і флейрінгу В’ячеслав Титов; керівник Mobile Show Bar "Planet Of Bartenders", автор навчальної програми "Основи продажу в барах" Сергій Хоров; керівник тренінг-центру "PlanetZ" та представник WFA в Україні Сергій Сидоренко.

Також у програмі запланована вечірка в рамках Staff Pаrty для барменів та безкоштовний коктейль на барі.