У Львові відбудеться концерт сучасної електронної української музики та медіа-мистецтва

  • 15.04.2008, 03:00
  • 1846
  • Андрій Яремко
Цієї весни у Львові розпочинається проект «MediaDepo», як своєрідний пролог великого медіа-фестивалю, що відбудеться наступного року. Цьогоріч в рамках проекту 3 травня відбудеться концерт сучасної електронної музики Катерини Заволоки, Дмитра Котри та Віктора Довгалюка. Також в рамках проекту «MediaDepo» 3 травня відбудеться другий львівський фестиваль «Місто...

Цієї весни у Львові розпочинається проект «MediaDepo», як своєрідний пролог великого медіа-фестивалю, що відбудеться наступного року. Цьогоріч в рамках проекту 3 травня відбудеться концерт сучасної електронної музики Катерини Заволоки, Дмитра Котри та Віктора Довгалюка.

Також в рамках проекту «MediaDepo» 3 травня відбудеться другий львівський фестиваль «Місто. Небо. Кіно». Під час фестивалю транслюватимуться європейські короткометражні стрічки з Великобританії, Франції, Бельгії, Німеччини, Польщі, Швеції та України. Показ короткометражних стрічок відбудеться на площі Ринок з 22.00 до 24.00 год.

Як зазначив під час брифінгу начальник відділу маркетингу та культурних індустрій ЛМР Богдан Шумилович, в рамках проекту «MediaDepo», 2 травня відбудеться семінар на тему: «MediaDepo» та інтерактивне місто».

«Під час семінару обговорюватимуться сучасні медійні мистецтва у світі та Україні, а також потенційні можливості для спільних проектів електронного мистецтва у Львові», - додав Богдан Шумилович