Розпочато прийом заявок на Х Ювілейний міжнародний театральний «Подорож у часі»

  • 02.03.2011, 13:36
  • 875
У травні у Львові пройде Х Ювілейний міжнародний театральний фестиваль особливих театрів на тему "Подорож у часі". Головним організатором фестивалю є Мистецько-терапевтичний центр "Непротоптана стежина". Вчора розпочався збір заявок на участь у фестивалі. До участі запрошуються творчі театральні колективи, в яких займаються люди з особливими потребами, незалежно від віку та особливостей захворювання.

Театральний Фестиваль – це чотириденна мистецька акція, де творчі колективи представляють свої вистави; керівники театральних колективів можуть взяти участь у майстер класах семінарі-обговоренні і почути поради спеціалістів; учасники з інших країн та міст мають унікальну можливість ознайомитись зі Львовом

керівник проектів МТЦ "Непротоптана стежина"

Анастасія Войтюк.

Фестиваль проходить в рамках міжнародної театральної програми, яка реалізовується в Україні (Львів), Польщі (Люблін, Глівіце), Білорусії (Брест). Театральна програма має циклічний характер і включає в себе: конкурс емблеми; поетичні зустрічі; фестиваль пісні, музики і танцю; художні та фотовиставки; театральний фестиваль. Загалом у ньому участь візьмуть участь понад 15 театральних колективів з України та інших країн.

Львівська міська рада радо вітає такі ініціативи. Так, у травні 2010 року за підтримки управління соціального захисту в нашому місті пройшов Перший Тиждень творчості людей з особливими потребами, який став унікальним комплексом заходів по соціальній реабілітації неповносправних. Тоді, захід відбувся в рамках конкурсу соціально-культурних проектів.

Через свої фізичні, психічні та інтелектуальні обмеження, люди з особливими потребами не завжди можуть бути успішними підприємцями, науковцями, громадськими діячами, лікарями, однак творчість – це середовище, яке відкриває для нас справжню людину, не зважаючи на її неповносправність. Тому проведення заходів націлених на розкриття творчих здібностей чи інших поривів серед цієї категорії громадян дозволяє прискорити процес інтеграції їх в соціум громади міста та держави.

керівник відділу соціальних програм

управління соціального захисту

Юрій Грищишин.

Довідка

З приводу умов участі, долучення до організації чи підтримки фестивалю, а також з іншими питаннями прохання звертатись до організаторів: Віри Войтюк, за тел.: 093 713 14 48 (директор МТЦ "Непротоптана стежина") або Анастасії Войтюк, за тел.: 066 62613 57 (керівник проектів МТЦ "Непротоптана стежина"), чи на електронну скриньку: stezhyna@gmail.com.