Вп’яте IT фестиваль «de:coded» відбудеться у Львові

  • 11.04.2011, 16:26
  • 941
Цього року Львів вже вп’яте прийме єдиний в Україні 72-годинний IT фестиваль "de:coded", який триватиме 6-8 травня, та пройде у виставковому комплексі "Львівський Палац Мистецтв" (вул. Коперника, 17).

Щорічний фестиваль "de:coded", який проходить у Львові з 2006 року, стає все масштабнішим. "de:coded" знайшов однодумців не тільки в Україні, але й за її межами; деякі конкурси розпочались задовго до фестивалю, а програма самої події обіцяє бути ще більш різноманітною, захопливою та незвичайною, - вважають організатори.

"de:coded" стане в цьому році найактуальнішим і найбільшим дійством у сфері інформаційних технологій та комп’ютерного мистецтва. Очікувана кількість учасників та гостей фестивалю – 2 тис осіб, які з’їдуться до Львова не тільки з усієї України, але й з-за кордону.

На фестивалі «de:coded» усі охочі зможуть побачити виставку медіа-арту, виставку роботів-футболістів, азотне шоу, взяти участь у професіональних та розважальних IT конкурсах, стати свідком Національного етапу європейського кубку з робототехніки, прослухати семінари від представників успішних компаній (SoftServe, Intel, ZyXEL, Google, Kingston) та багато іншого, що поки залишається сюрпризом.

Технологічним партнером руху «de:coded» є компанія Intel. Партнер руху "de:coded"  – компанія Facebook. Партнер фестивалю - компанія ASUS. Організатори "de:coded" - ОО "Освітня фундація ДСП" спільно з міжнародною студентською організацією BEST.

За більш детальною інформацією звертайтесь на сайт www.decoded.org.ua.

Довідка

Фестиваль "de:coded" щорічно проходить у Львові з 2006 року у форматі великої "lan-party". Це не просто добірка олімпіад з програмування чи зібрання людей, що грають в комп’ютерні ігри. Це надзвичайно інтерактивне 3-х денне дійство у форматі non-stop з широкою програмою, де кожен знайде щось цікаве для себе.

Професійні конкурси, доповіді, практичні завдання, шоу, незвичайна виставка, маса знайомств і дружня атмосфера - все це дозволяє називати дане дійство фестивалем.