Львів’ян закликають долучитись до акції «Світло в оселі»

  • 15.04.2011, 09:52
  • 641
Сьогодні у Львові стартує нова соціальна акція «Світло в оселі». Розпочнеться акція 15 і триватиме до 21 квітня.

«Наближається Великдень – одне з найбільших свят року. У передвеликодній час львів’яни активно готуються до свята прибираючи та впорядковуючи оселі.

Часто ми настільки заклопотані приведенням до порядку власних осель, що забуваємо про тих, кому допомогти нікому. Їх близько двох тисяч – самотніх літніх мешканців, що залишилися без опіки близьких і через стан здоров’я не здатні самостійно прибрати свою домівку. Ми зобов’язані їм допомогти», - розповідають організатори акції.

Громадське об’єднання «Самопоміч» проявило ініціативу підтримати цих людей та допомогти їм підготувати свої помешкання до свят. В рамках соціальної кампанії «Добрі справи» протягом 15-21 квітня відбудеться акція «Світло в оселі». Суть заходу полягає в тому, що 150 волонтерів приберуть близько 100 квартир: помиють вікна та підлогу, почистять килими та виконають іншу хатню роботу.

Львівська міська рада та громадське об’єднання «Самопоміч» запрошують всіх охочих стати волонтером акції у рамках кампанії «Добрі справи» та допомогти самотнім львів’янам провести свята у чистоті та затишку.

Координатор акції – Христина Пархуць, 0937480267.