У Львові вперше в Україні відбудеться виставка історичних костюмів

  • 15.04.2011, 11:34
  • 892
Старовинний Львів є насамперед містом історії. Тут навіть вулички нагадують про давнє і славне минуле.  Тому, не дивним є те, що саме у нашому місті протягом 29 квітня – 17травня відбудеться перша в Україні виставка історичних костюмів «7 Століть». Тут будуть представленні історичні костюми семи століть історії  Львова. Відкриття виставки пройде 29 квітня у Італійському Дворику, який знаходиться на пл. Ринок. Початок - о 18:00 год. Вхід на відкриття тільки за запрошеннями.

Проект пройде  за ініціативи Агенції «Подорож у Середньовіччя» і сприяння Львівського Історичного Музею. Складатиметься він з двох частин: колекцію костюмів  буде виставлено у «Палаці  Бандінеллі» (пл. Ринок, 2), а у Італійському Дворику пройде виставка фотографій спеціально створених  костюмів. Проект організовується в рамках підготовки до ІІІ Міжнародного Фестивалю «Львів Стародавній». Фотографії - Вадима Рибіна, стиліст - Анна Новицька.

«До колекції увійдуть 20-25 костюмів, що  у хронологічному порядку відтворюватимуть образи простих мешканців та видатних осіб, які жили у Львові з ХIIIпо XXстоліття. Особливістю тих костюмів стане те, що вони будуть створені не просто для манекенів, але й для вдягання. Ми плануємо передбачити можливість для відвідувачів виставки приміряти декілька костюмів. Усі гості виставки зможуть помилуватись експозицією тематичних фоторобіт, що відтворюють історичну атмосферу кожної з епох, представлених у колекції костюмів», - розповіла організатор виставки історичних костюмів Іванна Євсєєва.

Також на виставці будуть представленні точні копії одягу певних історичних осіб з їх портретів, що зберігаються у Львівському Історичному Музеї. Зараз ведеться робота над портретами Йосифа ІІ та Марії Потоцької.

На відкриттівиставки організатори планують створити атмосферу шляхетного львівського середньовіччя, оздобленого елементами сучасності: банкет для шановних гостей та Fashion-показ автентичного вбрання. А також гості зможуть продегустувати старовинні італійські вина, які представлятиме досвідчений сомельє. Після показу виступить колектив старовинного танцю, вони ж для усіх бажаючих проведуть майстер-класи з танців епохи Ренесансу. Також можна буде сфотографуватись у королівській мантії та одразу отримати фото.

Довідка

Для отримання більш детальної інформаціїслідзвертатись до організатора  виставки – Євсєєвої Іванни за тел: (067)499-24-48

Акредитація ЗМІ -  Ірина Маковецька (097-701-50-51)