Для дітей з Кризового центру проведуть майстер-клас з бісероплетіння

  • 15.04.2011, 11:37
  • 1631
Львів заохочує дітей до рукоділля. У п’ятницю, 15 квітня, в приміщенні Кризового Центру (вул. К.Левицького, 111) для дітей– вихованців цього закладу відбудеться майстер-клас. Тут навчатимуть бісероплетінню. Майстер-клас розпочнеться о 17:00 год. Організатором навчання є УДЮМК Залізничного району Львова управління молоді, сім’ї та спорту. Захід відбувається в рамках проекту «Львів соціальний».

«Метою цього заходу є ознайомлення дітей з основами цього виду рукоділля. Завданнями є здобуття практичних навичок на основі виготовлення дрібних сувенірів з бісеру, стимулювання творчих здібностей та фантазії у дітей. Також важливим моментом у проведенні заходу є сприяння розвитку дружніх стосунків та взаємодопомоги між дітьми, формування навичок спільної праці у команді. Такі заходи ми плануєм проводити досить часто. Адже в такий спосіб наші педагоги ознайомлюють дітей з історією та культурою такого захоплюючого виду дозвілля як бісероплетіння. Діти залучені до таких заходів мають можливість цікаво та з користю провести своє дозвілля», - наголошує керівник УДЮМК Залізничного району Львова управління молоді, сім’ї та спорту Олександра Білецька.

Програма заходу передбачає: знайомство гуртківців, короткий інструктаж з техніки безпеки при роботі з інструментами для бісеру, теоретичні основи роботи з бісером, види бісеру, інструменти, які застосовуються при бісероплетінні, ознайомлення з технікою паралельного нанизування та виготовлення виробів на її основі, спільне чаювання, підведення підсумків заняття.

«Бісероплетіння - один із найдавніших і найпоширеніших у світі видів декоративно-прикладного мистецтва. Були знайдені вироби з бісеру ритуального призначення, яким понад 4 тис. років. Навчання бісероплетінню – корисне і цікаве заняття для дітей шкільного віку. Робота з бісером розвиває дрібну моторику рук, що позитивно впливає на психомоторні функції дитини, виховує художній смак і сприяє естетичному самовираженню особистості», - розповідає педагог-організатор УДЮМК Залізничного району Львова управління сім’ї, молоді та спортуОльга Кріль.