Сьогодні стартувала акція «Світло в оселі»

  • 15.04.2011, 15:52
  • 1543
Волонтери допоможуть самотнім потребуючим львів’янам підготуватися до Великодніх свят. Студенти училища ресторанного сервісу і туризму, волонтери, працівники ГО «Самопоміч» та соціальні працівники Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів допоможуть прибрати в оселях одиноких старших людей перед святами.

Наближається Великдень –одне з найбільших свят року. У передвеликодній час львів’яни активно готуються до свята прибираючи та впорядковуючи оселі.

«Часто ми настільки заклопотані приведенням до порядку власних осель, що забуваємо про тих, кому допомогти нікому – самотніх літніх мешканців, що залишилися без опіки близьких і через стан здоров’я не здатні самостійно прибрати свою домівку», - розповідає координатор акції «Світло в оселі» від ГО «Самопоміч» Христина Пархуць.

Громадське об’єднання «Самопоміч» проявило ініціативу підтримати цих людей та допомогти їм підготувати свої помешкання до свят. В рамках соціальної кампанії «Добрі справи» протягом 15-21 квітня відбудеться акція «Світло в оселі».

Суть заходу полягає в тому, що 80 волонтерів приберуть півсотні квартир: помиють вікна та підлогу, витруть пил, почистять килими та виконають іншу хатню роботу.

«Приємно, що молоді люди проявили ініціативу у допомозі нашим одиноким міста, що є така пропозиція від волонтерів розділити цю самотність, допомогти літнім мешканцям на дому у прибиранні та підготуванні до свят. Вельми вдячні», – директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та ОНГ Петро Чорній.

«Якщо тобі набридло банально прибирати парки і хочеться допомогти конкретним людям, які тебе справді потребують –долучайся до акції «Світло в оселі». Допоможи підготуватися до великодніх свят  самотнім літнім мешканцям, що залишилися без опіки близьких і через стан здоров’я не здатні самостійно прибрати свою домівку до найбільшого християнського свята», - розповідає координатор акції «Світло в оселі» ГО «Самопоміч» Христина Пархуць.

«Цього разу ми спробуємо по-іншому готуватися до свята –допомогти тим, кому це найбільше потрібно. Ми сподіваємося, що ця акція дасть більший результат, ніж просто помиті вікна чи почищені килими. Ми очікуємо на активізацію молоді і бажання по-справжньому допомагати іншим. Вони побачать реальність життя  самотніх львів’ян і, можливо, вдасться навіть розпочати діалог між поколіннями. Це лише початок, продовження акції ми плануємо на Покрову», - розповідає керівник ГО «Самопоміч» Наталя Міхнова.

Фоторепортаж