Дитячо-юнацький хор «Радуниця» запрошує на виставу «Бджола Мета»

  • 18.04.2011, 11:40
  • 910
З метою ще раз нагадати львів’янам та гостям міста про великодні свята, зразковий дитячо-юнацький хор «Радуниця» УДЮМК Шевченківського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради запрошує своїх шанувальників на великопосну виставу «Бджола Мета». Вона відбудеться у понеділок, 18 квітня. Початок о 13:15 год. у приміщенні ЗОШ №54. Адреса школи - вул. Хвильового,16.

За однойменною легендою про Христа, вистава «Бджола Мета» написана українською письменницею Костянтиною Малицькою. Виконується вона разом із страсними піснями та віршами, що додають їй особливої краси та емоційності.

«Зразковий дитячо-юнацький хор «Радуниця» ось уже 15 років діє при нашій установі. Пані Наталя Манько – незмінний творчий керівник, диригент, адміністратор та натхненник творчого розвитку і здобутків цього чудового колективу. Окрім свого творчого розвитку учасники хорового колективу мають чудову нагоду для змістовного проведення вільного часу, подорожей та мандрівок в колі друзів, адже колектив є лауреатом та дипломантом всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів», - розповіла керівник УДЮМК Шевченківського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту Людмила Бондарчук.