Майстер-класи з писанкарства проведуть для учнів Франківського району

  • 18.04.2011, 17:38
  • 763
З метою підготовки до Великодніх свят, ознайомлення дітей з звичаями, традиціями та історією українського прикладного мистецтва у закладах освіти Франківського району будуть проводити майстер-класи.

Відтак, у вівторок, 19 квітня, проведуть майстер-клас знані писанкарки Віра Манько та Зоряна Григорійчук. Початок о 10:00 год. у приміщенні музею української писанки в НВК ім. В. Стуса. Розташований він за адресою: вул. Повстанська, 14.Організатор заходу – Падус Роксолана, заступник директора з виховної роботи НВК ім. В. Стуса. До неї можна звернутися за телефоном: 237-79-72.

Також відбудуться майстер-класи з писанкарства керівників гуртків ЦДТ «Веселка» (вул. Антоновича, 47):

1.    «Кошик на Великдень» – буде проведено у студії дошкільного виховання «Паросток» у вівторок, 19 квітня, об 11:00 год. та у середу, 20 квітня, о 10:00 год. Керівник гуртка - Пелещук Надія.

2.    «Писанка мальована – з любов’ю подарована» – буде проведено у гуртку «Умілі ручки» у середу, 20 квітня, о 14:30 год. Керівник гуртка - Пелещук Надія.

Організатор заходів – Ольга Когут, директор ЦДТ «Веселка».

А ще в середу, 20 квітня, о 15:00 год. відбудеться майстер-клас з писанкарства керівників гуртків БДЮТ. Проводиться він для гуртківців БДЮТ та учнів сусідніх шкіл керівниками гуртків «Веселкові барви» Почеквою Оксаною та образотворчого мистецтва – Балущаком Василем. Відбудеться майстер-клас за адресою: вул. Наукова, 17. Організатор заходу – Ольга Пантєлеєва, директор БДЮТ.