Для розміщення Польського дому запропонували земельну ділянку

  • 20.04.2011, 16:38
  • 715
Львівська міська рада запропонувала земельну ділянку для розміщення Польського дому у Львові (Львівського центру польської культури у Львові). Ділянка знаходиться на проспекті Чорновола, 67а, що дозволить розмістити багатофункціональний комплекс.

Земельна ділянка також знаходиться в межах пішохідної доступності до центру міста.

Відтак, Львівська міська рада просила представників польської громади визначити організацію, котра буде вповноважена від імені польської громади виступати суб’єктом набуття вказаної земельної ділянки. А також надати гарантії фінансової спроможності виконати проектування та будівництво Львівського центру польської культури на запропонованій земельній ділянці та гарантувати спроможність належного утримання Польського дому після його будівництва.

Відповідні листи були скеровані голові Федерації польських організацій в Україні Е.Хмельовій та Голові головного Правління у Львові Товариства Польської Культури Львівщини Е.Лєговичу, також поінформовано посольство Республіки Польща в Україні.

На даний момент письмової відповіді щодо даної пропозиції від представників польської громади чи офіційних представників Республіки Польща до Львівської міської ради не надходило. Слід підкреслити, що Львівська міська рада впродовж багатьох років виявляла максимальне сприяння і пропонувала конкретні шляхи для вирішення питання Польського дому у Львові.

заступник міського голови з гуманітарних питань розповідає

Василь Косів.