На нічну екскурсію трамваєм в рамках проекту «Львів – місто закоханих» зголосилося вже понад 20 пар

  • 16.05.2011, 18:12
  • 1654
26 травня о 23.00 год відбудеться нічна екскурсія львівським трамваєм. Ведучі, у ролях Пелагії і Мікеліні, розповідатимуть учасникам про романтичні історії кохання львів’ян.

Вже понад 20 пар зголосилися взяти участь у нічній екскурсії трамваєм для закоханих. Кожна з цих пар надіслала свої фото на адресу організаторів акції. Ці фото є на сайті www.lviv.travel.

Трамвай курсуватиме спеціальним маршрутом – пл. І. Франка – пл. Митна - пл. Ринок – просп. Свободи - пл. М. Шашкевича - вул. ген. Т. Чупринки. На кожній зупинці на учасників чекатиме цікава атракція – міні-вистава театру танцю «АртРай», виступ клубу спортивно-бального танцю «Стиль», шоу з вогнями, романтичний фуршет та багато приємних сюрпризів.

Для участі у акції потрібно надіслати оригінальні фото закоханої пари на електронну адресу promo@city-adm.lviv.ua з позначкою «екскурсія», або приносити у відділ промоції Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, каб. 301). Володарі найкращих світлин стануть пасажирами романтичного трамваю.

Захід відбуватиметься в рамках промоційного проекту «Львів - місто закоханих». Організатором акції є відділ промоції міста Львівської міської ради.

Нагадаємо, в рамках промоційного проекту «Львів - місто закоханих»  у Львові проходила нічна екскурсія про історію танго у Львові у музеї Соломії Крушельницької та вулична вистава про історію кохання львівських Ромео і Джульєти Пелагії і Мікеліні із книги Ілька Лемка «Кохання і смерть».

Довідка

Детальна інформація про захід на сайті www.lviv.travel.