Храми Львова активно працюють з молоддю

  • 23.06.2011, 11:54
  • 921
При храмі Різдва Пресвятої Богородиці діють різні гуртики, де діти та молодь можуть розвивати свої знання з етики, малювання, співу. Зокрема, сьогодні о 12.00 год у храмі відбудуться дитячі теренові ігри з нагоди 10-ї річниці візиту Івана Павла ІІ.

Молодь - це той рушій, який спонукає церкву постійно зростати. Молодь є вимогливою, потребує уваги, вимагає від душпастирів певних акцій, заходів, молитов, вивчення Святого Письма. В 2001 році «Молодіжний католицький центр» при парафії взяв велику ініціативу в організації зустрічі Папи з молоддю. Попередньо була проведена конференція «Молодь і Папа» в кінотеатрі ім. Довженка, в якій брав активну участь сьогоднішній Патріарх Владика Святослав Шевчук. Силу молодіжного запалу необхідно спрямувати в сторону добра і це надзвичайно важливо. Тому завдання церкви – спрямувати молодь до зростання і до того, щоб належним чином зреалізувати свій потенціал.

При кожній церкві, кожній парафії є різного роду гуртки, молодіжні організації, починаючи від таких суто церковних, як «Вівтарна дружина», інші молодіжно-християнські спільноти, організації, які є у церкві, чи при церкві, але активно комунікують з іншими не церковними організаціями, такими як «Пласт». Тим організаціям, які хочуть розвиватися духовно, церква повинна допомогти і надати можливість бути у церкві.

отець Василь Білаш

з храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Сьогодні о 12:00 год УДЮМК Сихівського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту проведе теренову гру з нагоди десятиріччя візиту Папи Римського до Львова. Діятиметься на території біля Церкви Різдва Пресвятої Богородиці. В заході братимуть участь діти шкільного віку, гуртківці УДЮМКів Львова. Організатори очікують на участь у грі близько 100 дітей з шести районів міста.