Львів’яни вчитимуться танцюватимуть танго

  • 23.06.2011, 19:37
  • 921
Завтра у львівському парку ім. І. Франка продовжаться безкоштовні майстер-класи «Танці в ритмі міста» для усіх охочих. Майстер-клас розпочнеться о 20.30 год. Його проведуть професійні майстри танцю Віктор Сокрута та Соломія Кудин. Проект реалізовує відділ промоції міста Львівської міської ради.

Промоційний проект «Танці в ритмі міста» реалізовується, аби гості та мешканці міста відкрили для себе Львів, як місто романтики, місто почуттів та натхнення. Всі ці почуття можна передати через танець. Для тих, хто відчуває це почуття ми і проводимо майстер-клас, щоб кожен мав змогу відчути ритм міста у своєму серці і передати це в танці. Цього разу знов було обрано танго, як танець закоханих. Проект триває вже протягом місяця, в рамках кожної п’ятниці на мешканців та гостей міста чекали і чекатимуть цікаві атракції, нові майстер-класи з танців.

заступник керівника відділу промоції міста ЛМР

Марта Іванишин.

Ми вже не вперше беремо участь у вуличних майстер-класах. Цього разу також радо зголосились на запрошення мерії провести майстер-клас для львів’ян. Сподіваємось, що буде багато охочих потанцювати «У ритмі танго».

викладач танго Віктор Сокрута.

Кожен бажаючий матиме можливість взяти участь у цьому майстер-класі. Організатори не ставлять жодних обмежень перед учасниками.

Все, що необхідно – це бажання танцювати і відчути енергію танго.

розповіли організатори.

Нагадаємо, в рамках промоційного проекту «Танці в ритмі міста» у Львові кожної п’ятниці відбуваються майстер-класи з танців. Вже відбулися навчання з віденського вальсу, сальси, самби, танго та румби.

Детальна інформація про захід на сайті www.lviv.travel