Вчора львів’янкам роздавали квіти та листівки

  • 03.03.2012, 13:20
  • 1269
В центрі міста вчора львів’янкам дарували тюльпани та вітали з початком весни. Такий приємний сюрприз напередодні суботнього робочого дня організувала молодь в рамках соціальної кампанії «Добрі справи». Партнерами соціальної акції стали модельне агентство «Ok's models» та мережа квіткових галерей «Юкка».

Дарувати квіти означає дарувати радість. Ми дуже раді, що цією соціальною акцією, ми подарували хоч краплину радості львів’янкам. Раніше ми вже проводили подібні заходи, тому нам добре знайомий вираз обличчя людини, яка отримала квіти просто так, посеред вулиці міста. Ми із задоволенням долучаємось до соціальних заходів. Такі акції завжди позитивно впливають на людей

Вівчарик Інна,

керівник мережі квіткових галерей «Юкка».

Власним прикладом ми хотіли показати, що добрі справи робити – приємно й просто. Дарувати радість – це добра справа, яка потребує лише щирого бажання її зробити. Наша акція стала несподіванкою для жінок і дівчат, яких зустріли наші волонтери. Дуже приємно, що такий простий вчинок вніс яскраві барви в простий робочий день. Ми вдячні мережі квіткових галерей «Юкка» та модельному агентству «Ok's models» за допомогу в проведенні соціальної акції.

Соломія Басараб, організатор акції.

Довідка

Мережа квіткових галерей «Юкка», вул. Герцена, 3, тел.(066) 3286522, сайт: www.jucca.com.ua.

Модельне агентство «Ok's models», вул. Водогінна, 2/312, тел. 241-83-20, сайт: oksmodels.com.ua.