Названо кращі підприємства Львова

Урочисто було підбито підсумки та названо переможців першого підприємницького конкурсу «Гордий Львів». За номінаціями виявились такі переможці: «Соціально – відповідальний бізнес» - мережа аптек «DS», у номінації «Інноваційний бізнес» - компанія «Уарнет», у номінації «Ділова репутація» - Торгово – промислова компанія, у номінації «Торгова марка року» – мережа АЗС «ОККО», Львівський державний ювелірний завод - у номінації «Збереження традицій галицького підприємництва», виставковий центр «Лемберг» - у номінації «Кращий бізнес – проект року», у номінації «Улюблене місце відпочинку та дозвілля» - Бухта вікінгів.

За результатами інтернет–голосування найбільше голосів було віддано виставковому центру «Лемберг». Йому було вручено відзнаку «Народне визнання».

Гран–прі конкурсу «Гордий Львів» - робота львівського скульптора, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Одрехівського – була вручена концерну «Галнафтогаз» .

Рішення щодо переможців номінацій було прийнято на базі поданих рекомендацій самими учасниками, рекомендацій, отриманих оргкомітетом після скерування списку учасників до організацій – членів заочного журі конкурсу (Управління НБУ у Львівській області, Асоціація банків Львівщини, ЛОВ Антимонопольного комітету України, Європейська Бізнес Асоціація, ЦНТЕІ, ДПІ у м. Львові, Західна регіональна митниця, Асоціація «ГалАвто», Львівська консалтингова група, інших структур), а також результатів інтернет – голосування. Останнім етапом конкурсу була робота підсумкового журі у складі представників міської ради та Комітету підприємців Львівщини, якими відкритим голосуванням були визначено переможців по кожній з номінацій та володаря гран-прі на базі поданих рекомендацій (близько 90 державних інституцій, громадських організацій, вищих навчальних закладів, підприємств) та результатів інтернет–голосування.

Урочиста частина нагородження переможців пройшла під супровід класичної музики та оперних співаків. З вітальним словом від Львівської міської ради виступив перший заступник міського голови Олег Синютка, який наголосив на величезній соціальній важливості цього конкурсу та доцільності його подальшого розвитку.

Довідка

“Гордий Львів 2008” - перший підприємницький конкурс міста. Його організовано Львівською міською радою та Комітетом підприємців Львівщини. Основною метою конкурсу є відзначення здобутків кращих підприємств та організацій нашого міста, які долучаються до його розвитку і зростання, промоція найкращих.