Ніно Катамадзе & INSIGHT вже приїхали до Львова!

  • 10.12.2012, 17:39
  • 623
Сьогодні 10 грудня о 19:30 у Львівській опері Ніно Катамадзе & INSIGHT представляють довгоочікуваний новий альбом «GREEN». Відома грузинська співачка вже у Львові і готується до зустрічі із львівськими шанувальниками.

Мій перший гастрольний концерт в сім років був саме у Львові. І ті дитячі спогади переростають в бажання приїхати сюди знову і знову. Я особливо себе почуваю в цьому місті.

Я приїхала до Львова, щоб себе віддати, вкотре розказати про свою вдячність. Мені дуже подобається, коли я ближче до народу. Я хочу, щоб люди мене чекали. Коли в тебе є друзі і ти любиш до них приїжджати та знаєш, що вони тебе чекають, - це таке приємне відчуття. А коли ти знаєш, що в залі тисячі людей і  вони хочуть тебе зустріти, то це для мене дуже зворушливо. Я надзвичайно бережно до цього ставлюся. Ця любов, яка є в мені, це завдяки тим людям, які заставляють кожний раз думати, що ти їм потрібна і вони тебе люблять. Дякую Богу, що вони в мене є! Кожну секунду свого життя я дарую їм.

Ніно Катамадзе

Нагадаємо, що Ніно зараз перебуває у турі Україною і вже встигла відвідати Донецьк, Запоріжжя, Севастополь, Сімферополь, сьогодні – Львів, та ще побуває у Миколаєві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську і в  Житомирі.

Квитки ще можна придбати у касах Львівської Опери.

Організатор концерту у Львові: компанія з організації подій «Дік-Арт».