Відома грузинська співачка Ніно Катамадзе вже виступила у Львові

  • 11.12.2012, 14:22
  • 982
  • Інна Анісімова
Вчора Ніно Катамадзе зі своєю групою INSIGHT представили львівській публіці новий альбом «GREEN». Ніно двічі виходила до шанувальників у зал і співала з кожним під мелодію «Olei».

Таким чином, компанія з організації подій «Дік-Арт» розпочала святкування 15-річчя своє діяльності із серії концертів, першим з яких став концерт однієї з найулюбленіших співачок — Ніно Катамадзе. ЇЇ неперевершений вокал з грузинським колоритом прийшли послухати тисяча шанувальників. Весь зал стояв аплодуючи!

Я дуже люблю львівську публіку. Мені подобається виходити в зал до них. Хочу віддати їм себе та подякувати за те, що вони мене чекають. Адже, коли тисяча осіб хочуть тебе зустріти, це викликає особливі почуття. Одне з яких – любов… У новому альбомі хотілося записати нові відчуття в зовсім іншому вимірі та кольорі. Він відображає внутрішню веселку. Я жила в зеленому кольорі, кожну деталь обдумувала в ньому. Кожну секунду я даруватиму своїм слухачам, адже завдяки їм я маю натхнення писати.

Ніно Катамадзе

Ніно виступила настільки емоційно, що її енергетика заполонила весь зал. Після концерту вона виходила до публіки роздавати автографи і спілкуватись з палкими прихильниками.

Нагадаємо, що Ніно Катамадзе зараз перебуває у турі Україною і вже встигла відвідати Донецьк, Запоріжжя, Севастополь, Сімферополь, вчора Львів та ще побуває у Миколаєві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську і після завершення туру -  Житомирі.

Наступний концерт, який організує «Дік-Арт», відбудеться 2 січня у Львові - «Новорічний вечір в Опері» за участю геніальної джазової  та оперної співачки Джамали.

Організатор концерту у Львові: компанія з організації подій «Дік-Арт».