Концертний 2013 рік у Львові розпочнеться виступами Джамали в Опері

  • 13.12.2012, 12:24
  • 722
Новорічний вечір в Опері. 2 січня на сцені Львівської опери відбудуться 2 концерти Джамали – однієї з найбільш яскравих співачок на сучасній українській сцені.

Для цього концерту Джамала підготувала спеціальну програму, яка складається з найкращих композицій та абсолютно нових пісень з її дебютного альбому «ForEveryHeart».

Співачка експериментує з різними напрямками музики. Дажамала виступить у супроводі нового бенду (гітара, клавіші, бас, ударні, труба, саксофон, тромбон, дві бек-вокалістки), з яким зараз працює над другим альбомом.

Джамала (справжнє ім’я – Сусана Джамаладінова) – відома українська джазова співачка, яка виконує авторську музику на стику джазу, соулу, worldmusic і ритм-н-блюзу з елементами класики і госпелу. Популярність Джамалі приніс виступ на Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля – 2009» в Юрмалі, де вона отримала гран-прі.

Компанія з організації подій «Дік-Арт» розпочинає святкування 15-річчя своєї діяльності, і з цієї нагоди у Львові відбудеться серія концертів.  Виступ Джамали стане першим у Новому році та у цій серії та вже 10-м «Новорічним вечором в Опері», який організовує «Дік-Арт».

Контактний тел.: (032) 235 53 32. Організатор:  компанія «Дік-Атр». Офіційний сайт: www.dikart.com.ua