У Львові дискутуватимуть на тему бізнесу в культурі

  • 12.03.2013, 10:52
  • 527
14 березня у Львові відбудеться дискусія за участю представниць культурного життя Львова та Києва Ірини Магдиш та Наталії Жеваго на тему «Бізнес в культурі: місія неможлива?!». Початок зустрічі – о 19:00 год на вул. Коперника, 40а.

Під час дискусії обговорять, чи може бути реальністю прибуткова культурна ініціатива, чи може культурна ініціатива стати бізнесом і чи готове українське суспільство платити за якісний культурний продукт, а також, чи існує ідеальна бізнес-модель для проектів у сфері культури і чи потрібні посередницькі послуги між бізнесом та культурними ініціативами в Україні.

Також диспутанти обговорять, як культурним та мистецьким ініціативам залучати інвестиції з бізнес-сектору і чи потрібен додатковий бізнес на підтримку культурного.

Головними гостями першої зустрічі будуть засновниця «Культурного проекту» Наталія Жеваго та менеджер культурних проектів Львова, заступник начальника управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш.

Дискусія відбуватиметься у форматі двох частин: спочатку відбудеться обговорення за участю основних спікерів, а у другій частині до розмови зможуть долучитися гості події. Однак для цього потрібно зареєструватись, адже кількість місць обмежена (запрошення на подію надішлють учасникам до кінця робочого дня 13 березня).

Дискусія відбудеться в межах проекту «Бізнес-платформа», започаткованого у Львові порталом освітніх подій «Платформа». «Бізнес-платформа» – це місце зустрічі активних людей, які вірять, що зміни починаються з себе, готові до інновацій, розвитку та активної роботи задля перспективного, якісного майбутнього, людей, які мріють про справу всього життя, прибутковий бізнес, що буде приносити задоволення, прагнуть розвивати себе, команду, суспільство», - зазначають організатори.